Posłuchaj, co mówi Twój organizm i rozwiąż problem u podstaw.

Biofeedback. Co to?

Fot. Kinga Koziej

Biofeedback – ważna informacja zwrotna. Metoda pomagająca poprawić komfort życia. Pozwala poradzić sobie z wieloma problemami takimi, jak:

  • zaburzenia koncentracji
  • trudności w nauce
  • nadmierny stres
  • zaburzenia snu
  • wspomaga nas w świadomej walce z depresją.

Możesz korzystać z wielu urządzeń, specjalistycznej aparatury, które monitorują stan fizyczny. Mając te informacje z pomocą trenera można poprawić funkcjonowanie ciała i umysłu.

Fundacja Life Sense dysponuje najbardziej zaawansowaną (a do tego jaką piękną!) maszyną biofeedback na świecie.

Tak właśnie działa koń!

Jest wrażliwy na najmniejsze zmiany w naszych ciałach i stanach emocjonalnych. Pomaga nam dostrzec wszystkie nasze reakcje i zachowania, których na co dzień możemy zupełnie nie zauważać. Sposób myślenia wpływa na to, jak reagujesz, a to wpływa na twoje zachowanie. Konie potrafią wychwytywać emocje, dzięki tej wrażliwości świetnie pomagają regulować nasze reakcje i wyciszyć się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Olejarczyk

Kontynuując, akceptujesz politykę plików cookies na naszej stronie. Więcej informacji

Zezwoliłeś nam na użycie plików cookies. Robimy to, aby dać Ci najlepsze wrażenia korzystania ze strony. Jeżeli będziesz kontynuować bez zmiany ustawień, lub klikniesz w przycisk "Akceptuję", pozwalasz nam na dalsze ich użycie.

Zamknij

Strona współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.