Q SOBIE, czyli odkrywanie siebie na nowo.

Relacja z grudniowych warsztatów.

Z dumą i wielką radością chcemy podzielić się z wami fotorelacją z warsztatów „Q SOBIE, czyli odkrywanie siebie na nowo”. Zajęcia prowadzą nasze trenerki Agnieszka Stachura i Edyta Czarnecka.

Rozpoczynając zajęcia, byłyśmy pełne zapału i pomysłów, choć nie ukrywamy, że towarzyszyły nam także obawy. Ponieważ długa izolacja i trudny czas, z jakim przychodzi nam się mierzyć, niestety nie sprzyja pogłębianiu relacji międzyludzkich. Dlatego zgodnie z programem każdy udzielał się w sposób najbardziej dla siebie komfortowy.

Szczerze przyznajemy, że energia i zaangażowanie uczestników przerosły nasze oczekiwania. Bardzo dziękujemy za wspaniale spędzony czas.

Mamy szczerą nadzieję, że w nadchodzącym roku spotkamy się na kolejnych zajęciach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Olejarczyk

Kontynuując, akceptujesz politykę plików cookies na naszej stronie. Więcej informacji

Zezwoliłeś nam na użycie plików cookies. Robimy to, aby dać Ci najlepsze wrażenia korzystania ze strony. Jeżeli będziesz kontynuować bez zmiany ustawień, lub klikniesz w przycisk "Akceptuję", pozwalasz nam na dalsze ich użycie.

Zamknij

Strona współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.