Nina

W koniach fascynuje mnie to, jak w naturalny sposób łączą w sobie siłę, grację, piękno, dumę, wolność, odwagę z wrażliwością, ostrożnością i gotowością do ucieczki. Cechy te harmonijnie współistnieją w koniu, choć na pozór wydają się sprzeczne.

Konno jeżdżę od wczesnego dzieciństwa i z moimi czterokopytnymi przyjaciółmi staram się spędzić każdą wolną chwilę. Zawsze bardzo angażuję się w to co kocham. I choć jestem trenerem jeździectwa sportowego, już od dawna relacje z koniem są dla mnie ważniejsze niż precyzyjne wykonanie elementu ujeżdżenia, czy oddanie wyższego skoku.

Zmianę we mnie i głębsze wejście w tajemniczy koński świat zapoczątkował kontakt z moją ukochaną Hrabianką. Jej olbrzymia nieufność do ludzi objawiająca się agresją, stworzyła dla mnie przestrzeń do odkrycia jak twórczo pracować z koniem. Dzięki temu, poprzez jakość obecności i uwagi, odkryłam jak bez przemocy nawiązać komunikację i porozumienie między nami. Hrabianka, nauczyła mnie cierpliwości i odpuszczania, ale także wynagrodziła mi moje starania obdarzając bezgranicznym zaufaniem. Nawiązała się między nami niezwykła więź oparta na wzajemnej miłości i otwartości.

Kocham konie i ich świat. W Life Sense dbam o ich dobrostan i o to, aby w kontakcie z człowiekiem były końmi bezpiecznymi. Czasami za mną podążają, bawią się, pokazują mi swój świat. Często jest też odwrotnie – to ja podążam za nimi, uczę się jak je lepiej rozumieć i jak z pokorą przyjmować to, co oferują.

Nina & Hrabianka

Kontynuując, akceptujesz politykę plików cookies na naszej stronie. Więcej informacji

Zezwoliłeś nam na użycie plików cookies. Robimy to, aby dać Ci najlepsze wrażenia korzystania ze strony. Jeżeli będziesz kontynuować bez zmiany ustawień, lub klikniesz w przycisk "Akceptuję", pozwalasz nam na dalsze ich użycie.

Zamknij

Strona współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.