Edyta

Jestem kobietą, matką, żoną, córką i przyjaciółką, a przede wszystkim jestem szczęśliwą sobą dla siebie. Jestem nieidealna, ale wystarczająca. Kocham świat i cieszę się drobiazgami, które mnie otaczają. Wiem, że miłość daje siłę każdemu człowiekowi, dlatego powinna być ona również naszym własnym napędem. W końcu, związek z samą sobą jest najważniejszą i najtrwalszą relacją w życiu.

Drogą, którą sprawdziłam osobiście i którą zafascynowałam się bezgranicznie, jest rozwój osobisty. Poznawanie siebie, odkrywanie mądrości, która jest w każdej z nas, czy zmiana ograniczających nas myśli, to tylko niektóre jego efekty.
Przeżycia, których dzięki niemu doświadczymy, są warte tego, aby się na chwilę zatrzymać. Zatrzymać się tylko po to, aby chwycić lejce swego życia w ręce i ruszyć z kopyta do przodu.

Z wykształcenia jestem ekonomistką, ale z zamiłowania humanistką i pasjonatką psychologii. Jestem certyfikowanym trenerem VCC, Absolwentką Szkoły Trenerów Progress i coachem rekomendowanym przez Międzynarodowy Instytut Psychologii. Jednak przede wszystkim jestem praktykiem rozwoju osobistego.

Rozwijam się dla siebie, ale również dla innych, ponieważ relacje z ludźmi są dla mnie jak tlen. Wspieram kobiety poszukujące mocy,własnej drogi i radości życia, bo wiem, jak trudna to droga i jak wiele na niej przeszkód. Razem raźniej i bezpieczniej.

Uwielbiam podróże, naturę, zwierzęta i poznawanie świata, ale przez wiele lat nie zdawałam sobie sprawy, że aby odkryć najbardziej fascynujące rejony nie trzeba nawet wsiadać do auta – wystarczy zajrzeć w siebie i dostrzec siebie.
Wejście na ścieżkę rozwoju osobistego dodało mi skrzydeł i pozwoliło odkryć swój gwiezdny szlak – szlak pełen niespodzianek i wspaniałych przeżyć. 

Dzięki temu teraz czuję się mocna i wiem jaki jest mój Life Sense.

Jeśli i Ty chcesz o sobie powiedzieć „MOCNA JA”, to zapraszam Cię na wspierające, ożywcze, odświeżające umysł i ciało, warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet.

Życie jest fascynującą podróżą, a każda podróż zaczyna się zawsze od pierwszego kroku.

Jeśli jesteś gotowa – zrób go ze mną!

Kontynuując, akceptujesz politykę plików cookies na naszej stronie. Więcej informacji

Zezwoliłeś nam na użycie plików cookies. Robimy to, aby dać Ci najlepsze wrażenia korzystania ze strony. Jeżeli będziesz kontynuować bez zmiany ustawień, lub klikniesz w przycisk "Akceptuję", pozwalasz nam na dalsze ich użycie.

Zamknij

Strona współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.