Agnieszka

Z  wykształcenia jestem psycholożką, która obecnie pogłębia swoją wiedzę w Studium Terapii Uzależnień Stowarzyszenia Natanaleum. Jestem też  absolwentką Szkoły Trenerów Progress.  

Psychologia, to nie tylko mój zawód, ale również moja pasja. Uwielbiam słuchać ludzi.
Kocham przyrodę, wiosnę , lato, jesień, zimę, słońce, burze, śnieg i ludzi, bo to oni są źródłem moich doświadczeń, przemyśleń i inspiracji – to jest mój Life Sense 😊.

Na co dzień jestem mamą trójki dzieci i szczęśliwą kobietą, która po latach doświadczeń, zawirowań, czasem błądzenia, odnalazła własną drogę do siebie.  Zachęcam i wspieram kobiety, by również spróbowały rozpocząć swoją podróż, by odkryły swoją moc i nauczyły się z niej korzystać, aby w pełni odczuwać radość życia.

Wyznaje zasadę, że droga do siebie prowadzi tylko i wyłącznie przez siebie i stąd właśnie zaczynamy. Nie musisz być w tym sama. Jestem po to, aby Ci towarzyszyć i wspierać.
Jeśli jesteś gotowa – zapraszam.

Kontynuując, akceptujesz politykę plików cookies na naszej stronie. Więcej informacji

Zezwoliłeś nam na użycie plików cookies. Robimy to, aby dać Ci najlepsze wrażenia korzystania ze strony. Jeżeli będziesz kontynuować bez zmiany ustawień, lub klikniesz w przycisk "Akceptuję", pozwalasz nam na dalsze ich użycie.

Zamknij

Strona współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.