LIFE COACHING

SESJA COACHINGOWA

cena 120 zł

Zapraszam Cię na sesje coachingowe, podczas których pomogę Ci lepiej pokierować swoim życiem, zarówno prywatnym, jak i zawodowym. Od lat skutecznie pomagam ludziom rozwiązywać różne problemy.

Widzę, jak dzięki kilku regularnym spotkaniom kobiety zmieniają swoje podejście do życia i potrafią ocenić swoją sytuację życiową z innej perspektywy. Wiele z nich przyznaje, że dzięki temu szereg trudności stojących na ich drodze przestało mieć tak naprawdę znaczenie, a one dostały wiatru w żagle i wyruszyły po swoje.

Wiedzę, czerpię nie tylko ze szkoleń, ale też wcześniejszych doświadczeń życiowych. Przez ponad 20 lat pracowałam w sprzedaży, marketingu i zarządzałam własną firmą. Mam za sobą wiele sukcesów, ale i utrudnień, a nawet porażek. Doskonale wiem, z jakimi problemami zmagają się obecnie kobiety – zawirowania w pracy, relacje przynoszące rozczarowanie i brak satysfakcji z życia. Jednocześnie nasze poczucie obowiązku i wrażliwość powodują, że bardziej niż mężczyźni jesteśmy narażone na dopadający nas smutek, czasami nawet stany depresyjne.

Każda z nas ma momenty lepsze i gorsze w życiu, a ponadto bardzo wiele z nas zbyt emocjonalnie ocenia skalę problemu na starcie i  za szybko się poddaje i wycofuje się. Pozwalamy wtedy, by inni ludzie przejmowali kontrolę nad naszym życiem- a przecież nie tego chcemy!

Co mogę dla Ciebie zrobić?

  • Pomogę Ci rozwinąć Twoją markę osobistą, przez co zyskasz pewność siebie
  • Sprawię, że nauczysz się walczyć ze swoimi lękami i osiągać to, o czym zawsze marzyłaś
  • Razem odkryjemy Twój potencjał-wiedząc, jakie siły w tobie drzemią, nabierzesz mocy sprawczej i staniesz się reżyserką własnego życia.

Kontynuując, akceptujesz politykę plików cookies na naszej stronie. Więcej informacji

Zezwoliłeś nam na użycie plików cookies. Robimy to, aby dać Ci najlepsze wrażenia korzystania ze strony. Jeżeli będziesz kontynuować bez zmiany ustawień, lub klikniesz w przycisk "Akceptuję", pozwalasz nam na dalsze ich użycie.

Zamknij

Strona współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.